KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846133
nr 1384 6133
Oidentifierad konstnär. Stilleben med apelsiner. Signerad. Olja på duk, 19x24 cm, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:11:46
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6